SAP University Alliances и САП Лабс България организират CodeJam за студенти, който ще се проведе на 15-ти май в офиса на компанията в София.
CodeJam представяла – еднодневен уъркшоп за писане на код върху най-новите технологии на SAP. Темата на настоящото събитие е SAP HANA Cloud Platform. Събитието е предназначено специално за студенти от български университети, които имат желание да опознаят и да направят първите си стъпки с иновативна облачна платформа от SAP! SAP CodeJam няма състезателен характер, няма рекламна цел, а е единствено фокусирано върху технологии и „кодене“ в най-чиста форма.

Всеки участник ще:
• получи въведение към SAP HANA Cloud Platform
• получи достъп до технологията, достъп до development tools , помощ от SAP експерти и още
• ще може „да си изцапа ръцете“ в опит да създаде On-Demand приложения, използващи модерни Java, Web интерфейс и SAP HANA технологии
• всичко това ще се случи в една забавна и непринудена обстановка заедно със студенти, приятели и професионалисти от SAP (храна и напитки са осигурени).

Предварителни изисквания:
• основни познания по Java и Eclipse
• препоръчително е участниците да дойдат със собствените си лаптопи.

Събитието е безплатно, но местата са ограничени! Регистрация до 11-ти май на следващия линк

Всеки регистриран участник ще получи имейл с контролен лист и полезни връзки, които ще помогнат за предварителна подготовката.

Категории: Работа