Студентски съвет към СУ "Св. Климент Охридски" организира конкурс "Студент на годината – 2015/2016 г.". Всеки един студент може да участва в него, като единственото условие е да е с непрекъснати студентски права. За всички факултети ще бъдат определени по двама най-добри студенти, след което един от първенците на факултетите ще бъде избран за "Студент на годината – 2015/2016 г."

За да участвате в конкурса е необходимо да изпратите следното:

– три имена, специалност, курс, ФН;

– Вашите постижения от университетски и спортни състезания, създадени иновативни продукти, участия в обучения и семинари, опит като хоноруван преподавател, участие в неправителствени организации и такива с нестопанска цел, участия в спортни клубове;

– среден успех от последния семестър;

– мотивационно писмо защо желаете да бъдете студент на годината.

Вашите документи можете да изпратите на all@fss.fmi.uni-sofia.bg до 25.04.2016 г., 23:59.

Желаем Ви успех!