С решение на Факултетния съвет на ФМИ от 25 април 2016 г. (Протокол № 5) се обявява конкурс за награда на името на доцент Димитър Добрев Добрев. Наградата ще бъде връчена на студент от ФМИ (ОКС „бакалавър“ или ОКС „магистър“) с показани високи резултати в обучението по направление 4.6 „Информатика и компютърни науки“ и научни постижения в областта на информатиката. Наградата се състои от грамота и парична сума в размер на 2000 (две хиляди) лева.

Крайният срок за подаване на документи за участие в конкурса за наградата на името на доцент Димитър Добрев Добрев е 15 юни 2016 г.

Обява за конкурса

Класирането на кандидатите ще се извърши от комисия, назначена със Заповед на Декана на ФМИ, в срок до 15 юли 2016 г. Носителят на наградата ще бъде обявен на интернет страницата на ФМИ.