Датите са 15 , 16 , 17 Декември, мястото е ФМИ!

FMI {Codes} e хакатонът, който се провежда във Факултета по Математика и Информатика на Софийски университет. Участието е отворено за студенти от цялата страна и е напълно безплатно. Състезанието е отборно като всяко издание има своя тема, по която отборът разработва своя проект. Тази година темата е “Code for Sofia”. Ние от ФСС при ФМИ искаме да дадем поле за изява на всички, които имат идея как да подобрят заобикалящата ни среда.
Само за 72 часа участниците ще трябва да разработят своите проекти по темата. Вижте как млади хора дават иновативни решения за проблеми, свързани с живота в столицата.
В Неделя – 17 Декември , от 16:00 часа, ще бъде и официалното закриване на събитието, на което всеки отбор ще представи проекта си, а след това победителите ще бъдат наградени.
Цялата програма може да видите тук!

Наградите, кетъринга, стикерите и всички останали неща са осигурени от: