vote

Уважаеми колеги,
поради ниската активност на кампанията за набиране на членове на ФСС, удължаваме срока до 08.04.2016г 23:55ч.

Ако все още се чудиш, защо да станеш част от нашия екип, ето ти няколко причини:

1. Харесва ли ти да помагаш на колегите си, да знаеш че можеш да им осигуриш по – добро бъдеще във факултета?
2. Харесва ли ти да участваш в органицазията на турнири/HackFMI/мероприятия?
3. Имаш ли идеи, които искаш да реализираш и се нуждаеш от нужната подкрепа?
4. Смяташ ли че притежаваш умения, които биха били в полза на факултета?

Ако на някой от тези въпроси отговориш с да и си студент – бакалавър, магистър или докторант в редовна форма на обучение ни изпрати имейл адрес на elections@fss.fmi.uni-sofia.bg със заглавие „Кандидатура за член на ФСС при ФМИ”, чието съдържание е:

•  Три имена
  •  Курс
  •  Специалност
  •  Факултетен номер
  •  Мотивационно писмо, в което накратко описваш защо искаш да си част от нашия екип /писмото трябва да е в .pdf формат/

Изборите ще се проведат на 13.04(сряда), 14.04(четвъртък) и 15.04(петък) от 11.00-15.00ч.

Очакваме те :).