choice-158159_1280

Уважаеми колеги,
от 29.02.2016 г. (понеделник) започва кандидатстването за членове на Факултетния студентски съвет при ФМИ.
Ако си студент – бакалавър, магистър или докторант в редовна форма на обучение можеш да се кандидатираш за член при ФСС. Това, което трябва да направиш е да ни изпратиш:

• Подходяща снимка, като не е задължително да е тип документ за самоличност
  • Трите имена
  • ОКС, Специалност, Курс, Факултетен номер
  • Кратко мотивационно писмо, като в него да залегнат:

• Защо се кандидатирам за член на ФСС?
    • С какво ще допринеса към дейсността на ФСС и ФМИ?
    • Мотивационното писмо да бъде във формат PDF и да бъде прикачено към писмото.

Необходимата информация можеш да ни изпратиш до 18.03.2016 г. (петък) 23:59 на следния имейл адрес: elections@fss.fmi.uni-sofia.bg със заглавие „Кандидатура за член на ФСС при ФМИ”

Изборите ще се състоят в края на март или началото на април, като датата ще бъде уточнена допълнително.

Какво е Факултетният студентски съвет?

Факултетният студентски съвет е студентска организация, чиято цел е да помага на студентите. ФСС представлява студентите и е техния глас пред ръководството и администрацията на ФМИ. Когато даден колега има проблем със записване на горен курс, проблем с преподавател, въпрос свързан с общежитията и други най-различни той спокойно може да се обърне към нас и да остане доволен от постъпката си.

Освен това ФСС организира интересни и забавни мероприятия и събития, с които да разнообразява ежедневието на студентите. Ето, например, това са: турнир по Шах, турнир по белот, турнири по бридж и настолни игри. Също така организирали сме и Коледен куиз с много интересни въпроси и яки награди.

Най-голямото ни постижение е сътрудничеството ни по провеждането на HackFMI, на който различни хора от България, а дори и от чужбина премерват умения в това кой ще направи най-добър продукт. С тези турнири всички ние се забавляваме на 100%!

Затова, ако си човек, който помага на хората и това ти доставя удоволствие, присъедини се към нашия екип, за да сме си полезни на всички ни.
Очакваме те!

Категории: избориФСС