FMI {Codes} е хакатон, провеждащ се ежегодно във Факултета по математика и информатика на Софийски университет, а “Code for Automation” е темата, на която се спряхме за предстоящото издание.

Ние от Факултетен студентски съвет при ФМИ искаме да дадем поле за изява на всички, които имат идея как да улеснят ежедневието ни – било то на работа, вкъщи, на път и пр… „Умни“ домове, роботи, ред други иновативни технологии – вие избирате в коя насока да изградите своя проект! Зедно с нашите спонсори сме подготвили страхотни награди за победителите и участниците, които могат да бъдат от полза и за по-нататъшната реализация на идеята до превръщането ѝ в реален пазарен продукт! Подготвили сме също много други изненади и забавления, с които всеки ще може да разпуска по време на събитието!

Обмяната на опит, контактите и емоциите са гарантирани!

Участието е отворено за студенти от цялата страна и е напълно безплатно. Съберете отбор от 2 до 6 души или участвайте индивидуално. За да заявите своето участие е необходимо да се регистрирате на: https://goo.gl/forms/TeGpkmAdcPfitmHo2

Ще се радваме да се видим предпоследния уикенд на март във ФМИ и заедно да създадем атмосфера, пълна с невероятни идеи, удивителни реализации и междувременно – много забавление, както само ние го можем!