Отново идва време за най-голямото технологично-ориентирано събитие във ФМИ – FMI{Codes}, а темата на предстоящото издание ще бъде Code for the Planet. 🌍

❗️Участието е отворено за всички студенти от СУ и е напълно безплатно. Съберете отбор от 2 до 6 души и се регистрирайте още сега на: https://forms.gle/bWmJKcoq7yz9G85x6

🤩От Факултетния студентски съвет при ФМИ обещаваме един хакатон по-добър от всякога! Заедно с нашите спонсори сме подготвили страхотни награди за победителите и участниците, които могат да бъдат от полза и за по-нататъшната реализация на идеята до превръщането ѝ в реален пазарен продукт! Подготвили сме също много други изненади и забавления, с които всеки ще може да разпуска по време на събитието! Време да обявим наградите, които сме подготвили за отборите в ТОП 3!

🥇 Победителите на 1️-во място ще получат най-голямата парична награда, която е на стойност 3000 лв.
🥈 Сребърните финалисти ще получат сумата от 1500 лв.
🥉 Финалистите на почетното 3-то място ще получат 500 лв.

Освен всичко това, нашите спонсори ще раздават свои награди 🏆 не само на първите три отбора.

Обмяната на опит, контактите и емоциите са гарантирани!

Ще ви очакваме като участници или като гости, готови да научат нови и интересни неща! 😎

Категории: FMI{Codes}