Новоизбраното представителство на студентите и докторантите от ФМИ – Факултетния студентски съвет на ФМИ, организира среща по въпроси за:

• Образованието
  • Администрацията
  • Социалните условия
  • Клубовете по интереси
  • ФСС като орган за защитаване на интересите и правата на студентите и докторантите пред ръководството на ФМИ и СУ
  • Студентският компютърен клуб – От какво може да се възползвате в зала 100?
  • Инициативи като HackFMI, Зелената година на Софийския университет
  • Бъдещето на СУСИ  – Как студентите и докторантите от ФМИ ще го подобрим?
  • Окупацията като средство за постигане на цели
  • Турнири
  • Други студентски мероприятия, инициативи и спорт
  • Други студентски въпроси

Срещата ще се проведе във вторник 12.XI.2013 г. от 18:00 ч. в зала „Мусала“. Освен точките предложени по-горе, ще бъде представено и новото ръководство на ФСС, към което може да е обръщате по някои от горните въпроси и/или да дадете ваши предложения, мнения, препоръки, забележки към ФСС.