Представители

Факултетният студентски съвет при ФМИ (ФСС) се състои от 34-ма учащи в редовна форма на обучение студенти, магистри и докторанти.

Всеки член на ФСС е и член на Общото събрание  на факултета, в рамките на което се провеждат избори за нов Декан, внасят се предложения, свързани с промяната на учебния план, и се взимат други важни за факултета решения.

Състав на ФСС

Три имена

Позиция във ФСС

Специалност

Курс

1 Александра Антониева Пешева член Статистика I
2 Александра Добромирова Господинова член Софтуерно инженерство IV
3 Александър Иванов Зарев ЗП-Качество и контрол на образованието Разпределени системи и мобилни технологии I
 4 Александър Сисак Филисян член Информатика I
5 Александър Стефанов Стефанов член Софтуерно инженерство II
6 Алена Миролюбова Владимирова член Компютърни науки I
7 Антон Красимиров Стоянов член Компютърни науки II
8 Велко Бончев Бонев член Информационни системи I
9 Виктор Живков Нанев член Софтуерно инженерство III
10 Георги Асенов Стаменов Председател на ФСС Статистика IV
11 Дако Валентинов Димов член Информатика II
12 Даниел Добрев Панайотов член Информационни системи III
13 Даниел Любомиров Туечки член Компютърни науки I
14 Димитрина Владимирова Дамянова член Компютърни науки III
15 Димитър Атанасов Сейков член Софтуерно инженерство II
16 Димитър Николов Димитров член Софтуерно инженерство IV
17 Йоанна Емилова Петкова ЗП(Връзки с обществеността) Софтуерно инженерство II
18 Кристина Венелинова Христова член Софтуерно инженерство II
19 Мариета Петкова Николова член Информационни системи IV
20 Мартин Емилов Ценов член Компютърни науки I
21 Мартин Маринов Георгиев член Компютърни науки III
22 Милка Цветанова Вълканова член Информатика IV
23 Натали Николаева Георгиева Главен секретар Приложна математика IV
24 Николай Любомиров Матеев член Информационни системи IV
25 Павел Руменов Денков ЗП (Връзки с администрацията) Информационни системи II
26 Петко Веселинов Петков член Информационни системи III
27 Радост Пламенова Дрънгова член Софтуерно инженерство II
28 Ралица Венелинова Апостолова член Информационни системи I
29 Стела Атанасова Вълчева член Компютърни науки IV
30 Теодора Филипова Георгиева член Информационни системи II
31 Филип Владков Сидеров член Информационни системи III
32 Христо Георгиев Делев член Софтуерно инженерство I
33 Цветан Здравков Енев член Компютърни науки II
34 Янислав Димитров Янков ЗП(Студентски мероприятия и спорт) Софтуерно инженерство I

Вашият коментар

%d блогъра харесват това: