Във връзка с решение на Деканския съвет на ФМИ, Деканатът обявява конкурс за трима организатори на административните дейности в зала 100 на ФМИ – СКК.

Необходими документи:
1. Молба – свободен текст, която да съдържа координати за връзка (имейл и мобилен телефон задължително);
2. Визия за организацията на Студентския компютърен клуб.

Документите ще се подават в каб. 209 А, при г-жа Светлана Горанова, в срок до 18 декември 2013 г.

Желателно е документи за кандидатстване да подават само студенти от ФМИ.

След разглеждане на документите, от Деканата ще се осъществи контакт с избраните кандидати.
С избраните кандидати ще бъде сключен граждански договор, на стойност 150,00 лева на месец, за 3 месеца.

Категории: ФМИФСС