Награда „ДИКРАН Н. БАЛАБАНЯН

Институтът за пазарна икономика има удоволствието да обяви първия конкурс за есе за наградата „Дикран Н. Балабанян

Наградата ще се връчи през м. май 2010 за най-добро есе на тема „Предприемачът като откривател

Критерии: Ще бъдат оценявани идеите, представени в есето, както и убедителността и оригиналността на изложението.

Изискване за участниците: В конкурса може да участва всеки на възраст до 30 години.

Награда: Първа награда е $ 1 000. Ще се връчат и две поощрителни награди, всяка по $ 250.

Отличените ще имат възможността да представят есето си на церемонията по връчването на наградите. Есетата също така ще бъдат публикувани в бюлетина на Института за пазарна икономика.

Срок: Есетата трябва да се изпратят по електронна поща на адрес mail@ime.bg до 20 април 2010.

Формат: Есетата трябва да бъдат на български език в Word формат и да не са по-дълги от 2 000 думи. Всеки участник има възможността да изпрати само едно есе.

За допълнителна информация – http://ime.bg/bg/articles/konkurs-za-ese-za-nagradata-dikran-n-balabanqn-3/

Категории: