Факултет по математика и информатика към Софийският Университет „Климент Охридски” подкрепя най-голямата ИТ конференция в Източна Европа – Java2Days. Студенти от университета, могат да се възползват от правото на безплатен пропуск за събитието, което ще се проведе на 7 и 8 октомври в Интер Експо Център, София. За целта трябва да изпратят e-mail със subject “FMI-SU” и трите си имена, изписани на латиница, на e-mail info@java2days.com .
Моля, имайте предвид, че конференцията започва този четвъртък, затова регистрации по e-mail ще се приемат най-късно до 13 часа на 06.10.2010.

Извинете късното обявяване на новината, но ФСС така и не бяха известени за тази възможност за студентите.

източник: http://forum.uni-sofia.bg/forum/viewtopic.php?f=55&t=18482

Категории: