Вторник, 9.11.2010г. във Заседателна зала 1 на Ректората ще се проведе публична дискусия относно СУСИ с представители на ръководствата на всички факултети.
На дискусията ще се отговарят на нашите въпроси и ще се направи демонстрация на възможностите на системата.

Ако искате да знаете
1) Какво и защо е СУСИ ? (И какво и защо е в момента)
2) Защо е толкова трудно за студентите да си намерят нужната информация ? (И къде трябва да е тя)
3) Защо основните дейности, за които се редим на безкрайни опашки не се извършват в СУСИ ?
4) Защо за СУСИ са дадени пари на трета фирма, при цялото това наличие и потенциал във ФМИ ?
5) И всякакви ВЪПРОСИ и ПРЕДЛОЖЕНИЯ, които ви глождат относно СУСИ.

Заподявайте на дискусията, защото свежи идеи и предложния са най-наложителното нещо за университета в този момент.

Категории: