Скъпи колеги, най-вече първокурсици,

За тези, които не са запознати, във ФМИ има практика студентите – бакалаври да съгласуват с преподавателите си, кога да им бъдат изпитите през редовните изпитни сесии.

До четвъртък 04.XII.2014 г. 16:00 ч., един отговорник на всяка специалност и поток (не група, а поток) трябва да е предал формуляра с предложени и съгласувани дати за изпитите в Учебен отдел (каб. 209 срещу левите стълби).

Ако това не бъде извършено ще ви се сложат служебни дати и това няма да бъде добре за Вас.

Тези специалности да се мобилизират до края на седмицата и да свършат работата:

• Информатика II, IV курс
  • Информационни системи – всички курсове
  • Компютърни науки III, IV курс – двата потока
  • Математика – всички курсове
  • Математика и информатика I, II курс
  • Приложна математика II курс
  • Софтуерно инженерство – всички курсове
  • Статистика II, III, IV курс

Апелирам наставниците да напомнят на по-отговорните студенти да свършат това. Съответните специалности да се разберат между студентите в дадената специалност кога искат да са им изпитите и в каква подредба. Преподавателите също може да имат предпочитания и да се съгласува графика. Не изпускайте сроковете, защото може да има санкции.