Уважаеми колеги,

на 11, 12 и 13 май 2016 г. във ФМИ ще се проведе Студентска конференция по математика.

Целта на студентската конференция е да създаде условия, в които студенти от последните години на бакалавърското обучение, магистри и докторанти, от и извън ФМИ, да се запознаят и обменят опит и знания под формата на лекции и семинари. Идеалната и дългосрочна цел на конференцията е да положи началото на едно ежегодно събитие, което да стане част от академичната среда във Факултета по Математика и Информатика на Софийския Университет.

Официалният сайт на конференцията