Продължаване в по-горен курс с надлимитно невзети изпити

Колеги,

вече можете да подавате заявления за продължване в по-горен курс, ако имате повече от 3 невзети изпита от текущата година и/или поне един от минали години и/или 4 и над 4 невзети избираеми дисциплини. Ако имате до 3, включително, невзети избираеми дисциплини, на които не сте се явили на изпит (а не, че сте получили слаб 2) те не се смятат за невзети изпити. Краен срок: няма официален, но предполагаме, че е 21.09.2016.

Успешно преминаване!

16 comments on “Продължаване в по-горен курс с надлимитно невзети изпити”

1. nasus Отговор

В какъв формат трябва да се предадат заявленията – чух че трябвало да са написани на ръка и къде се предават?

• Георги Георгиев Отговор

Да, трябва да са написани на ръка, като заявленията можете да си го изтеглите оттук, сайта на ФСС. Те се предават в отдел "Студенти".

• sasho Отговор

Може ли да кажете къде точно в сайта можем да намерим заявление или да дадете линк

• Георги Георгиев Отговор

Онлайн не е възможно, а дали след срока – не е препоръчително.

2. susan Отговор

Със невзети ДС 2, геометрия и ДИС 1 и 2 има ли шанс да ме пуснат 2ри курс СИ?

3. Боян Отговор

Привет! Тъй като в момента съм извън България (и се очертава да се прибера последната седмица на септември), има ли шанс заявлението ми да бъде прието около седмица след крайния срок?

Поздрави!

• Георги Георгиев Отговор

Личното ми мнение е, че няма да бъде прието, но никой не може да Ви спре да опитате 😉

4. susan Отговор

Ще излезне ли някаквва информация за това кой минава тези дни, или направо на 1 октомври да отидем да проверим?

• Георги Георгиев Отговор

Да, ще излезе, като предполагам тази седмица (към края). Но не е изключено и следващата седмица да се появи информацията.

5. Nasus Отговор

А невзети предмети с "текущи оценки" т.е без изпит броят ли се като невзети изпити?

6. Петя Отговор

Здравейте. Първи курс Информатика съм. Искам да запитам дали имам шанс да мина във втори курс, ако не съм си взела ЛА и ВА, като двойка изпити и ДС, ООП?

Вашият коментар

%d блогъра харесват това: