Кога: 09.03. (петък)

Къде: Зала Мусала, ФМИ

Начален час: 16 ч.

Бизнес клуб – СУ има удоволствието да покани студентите от ФМИ на презентация на case study състезанието Ф.И.Р.М.А., което се организира за трета поредна година.

Ф.И.Р.М.А. 3 е case study състезание за студенти-бакалаври от икономически специалности, информационни технологии, инженерни науки или студенти с изявени интереси в тези области. Победителите в надпреварата печелят платен стаж в компаниите-партньори.

На презентацията организаторите от Бизнес клуб ще разяснят всички подробности около регламента на състезанието, а представители на Овергаз и Софарма ще разкажат за стажантските програми на двете компании.

Очакваме Ви!

Организатори: Research Center – Бизнес клуб – СУ „Св. Климент Охридски“ в партньорство с „Овергаз Инк. АД“, „Софарма  АД“ и сдружение „Българска мрежа на Глобалния Договор на ООН”.