Информация от МО относно предоставянето на начално и специално военно обучение на студенти и гимназисти

Каталог на курсовете на съответните военни ВУЗ-ове

Всеки, който желае да се включи в курсовете по начално военно обучение, на връзките по-горе може да се запознае с това какво се предвижда в курсовете, може да се запише в тази форма. Информацията, която предоставите ще се използва, за да се изпрати списъка на студентите от ФМИ, които желаят да се включат.

Първият списък ще бъде предаден на Деканата в понеделник 24.II.2014 г. Все още официално няма отговор дали обучението ще остане само за извън учебното време (юли, август и септември) или ще има възможност и за съботно-неделно или други форми. Също така не е ясно, дали ще може да се започне от тази академична година или чак от следващата.