Протокол за частичните избори
за Факултетен студентски съвет
при ФМИ

От понеделник 06.I.2014 г. до неделя 12.I.2014 г. вкл. беше проведена кампанията по прием на кандидатури за членове във ФСС при ФМИ.

До гласуване бяха допуснати всичките 6-тима кандидати, които отговаряха на условията да са нямали 2 предишни мандата във ФСС и да са редовни учащи във ФМИ.

В сряда, четвъртък 15 и 16 януари 2014 г. бяха проведени избори с бюлетини. Урната беше позиционирани на входа на ФМИ или в зала 100.

В петък в 14 ч. официално бе отворена урната и бяха 2 пъти бяха преброени гласовете. Всичките 6 кандидати влизат, тъй като местата бяха 10Общо гласували 53 учащи, като няма невалидни бюлетини.

Официалните резултати са следните:
Лилия Симеонова III курс КН – 5 гласа
Николай Масларски I курс ПМ – 9 гласа