• This event has passed.

Записване на учебна 2015/16 година

25.06.2015 г. - 09.10.2015 г.

Записването на следващата учебна година вече започна.
Може да отидете и да платите и запишете учебната година до 18.09. (петък) и от 28.09. до 02.10.

Въпреки сроковете посочени от ФМИ – може да платите и запишете семестъра до 09.10. (петък).

Бакалаврите се записват в каб. 221, а магистрите в каб. 220.

От 23 до 25 септември избягвайте да отивате в отдел „Студенти“, тъй като ще се записват новоприетите магистри и бакалаврите от допълнителния прием. Следователно ще има големи опашки.

На 12.09. (събота) отдел „Студенти“ и касата на ФМИ няма да работят, както на 21.09. (понеделник)

Автоматично могат да запишат всички с до 3 невзети задължителни и задължително-избираеми дисциплини от текущата година. Останалите подават заявления, изцяло саморъчно написани – не е ясно дали ще бъдат разгледани и до кога ще се приемат. Очаква се в понеделник да излезе подобна информация.

Образец на заявлението може да намерите тук.

Контактите и приемното време на:

Прекъсване на учебната година става чрез подаване на заявление до Декана и Ректора и оставяне на книжката в отдел „Студенти“. Прекъсналите студенти запазват правото да се явяват на изпити, които са им останали и да записват избираеми дисциплини. Също така имат право да ползват общежитие, след като се установят трайно налични свободни места, и Университетът им плаща здравните осигуровки.

Срокът за подаване на заявленията за прекъсване е до 09.10.2015 г.

Ако сте били прекъснали и удовлетворявате изискването за автоматично записване – плащате и записвате година, нищо повече.

Факултет по математика и информатика
бул. "Джеймс Баучер" №5
София, София - град 1164 България
Phone:
Website:

Петър · 05.10.2015 г. на 09:45 ч.

Имали някъде изнесена информация или изобщо знае ли се дали ще се разглеждат заявленията за записване на горен курс?

Александър · 08.10.2015 г. на 13:46 ч.

Свободни избираемите броят ли се за невзети когато са повече от 3(като миналите години) или от тази година го няма това правило