[poll id=“2″]

Kурсът по Съвременно уеб-програмиране с PHP е една от най-популярните за записване изборни дисциплини, обсъждаме с ръководството възможността, колегите които записват изборната само заради кредитите и знаят материала, да могат да се явят само на защита на проект в края на семестъра.

Това ще освободи места от курсът за студенти, които имат желанието реално да слушат лекциите на преподавателите. А и ще може преподавателите да не преподават на зала с малко студенти при положение, че са записали изборната 100.

Искате ли курсът да се раздели на два? – Единият за студенти които желаят да ходят на лекции и да слушат преподавания материал, другият за студенти които смятат, че могат да се справят и сами с поставена им курсова работа на края на семестъра?

Имате ли друго – по-добро предложение?

Можете да оставите своите коментари тук, на страницата на ФСС във facebook, или на email адрес   fss[ at ]fmi.uni-sofia.bg .

Категории: ФМИ